Current Weather Ouro-Féro
Current weather for the city of Ouro-Féro. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
22°C
feels like 23°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 11 % |
| cloud cover | 4 % |
| dew point | -10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 21°C |
| Average: | 33°C |
