- Weather
- Republic of Cameroon
- North Region
- Ouro Badjouma
Current Weather Ouro Badjouma
Current weather for the city of Ouro Badjouma. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
28°C
feels like 30°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 52 % |
| cloud cover | 99 % |
| dew point | 17°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 5.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 23°C |
| Average: | 30°C |
