- Weather
- Burkina Faso
- Centre-Ouest Region
- Ouédéguen
Current Weather Ouédéguen
Current weather for the city of Ouédéguen. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
36°C
feels like 40°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 28 % |
| cloud cover | 97 % |
| dew point | 15°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 22°C |
| Average: | 33°C |
