- Weather
- Kingdom of Belgium
- Flanders
- Oud-Turnhout
Current Weather Oud-Turnhout
Current weather for the city of Oud-Turnhout. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
8°C
feels like 5°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 24 mph |
| pressure | 1027 hPa |
| humidity | 48 % |
| cloud cover | 47 % |
| dew point | -1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 12°C |
