- Weather
- Netherlands
- South Holland
- Ouddorp
Current Weather Ouddorp
Current weather for the city of Ouddorp. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 7°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1026 hPa |
| humidity | 87 % |
| cloud cover | 99 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 9°C |
