- Weather
- Mexico
- State of Mexico
- Otzoloapan
Current Weather Otzoloapan
Current weather for the city of Otzoloapan. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 20°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 39 % |
| cloud cover | 7 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 11°C |
| Average: | 24°C |
