Current Weather Ōtō-shima
Current weather for the city of Ōtō-shima. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 18°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 21 mph |
| pressure | 1007 hPa |
| humidity | 98 % |
| cloud cover | 98 % |
| dew point | 18°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 8°C |
| Average: | 19°C |
