- Weather
- Germany
- Lower Saxony
- Osterholz-Scharmbeck
Current Weather Osterholz-Scharmbeck
Current weather for the city of Osterholz-Scharmbeck. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 6°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1024 hPa |
| humidity | 70 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 27. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 10°C |
