Current Weather Osne-le-Val
Current weather for the city of Osne-le-Val. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 9°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 24 mph |
| pressure | 1023 hPa |
| humidity | 34 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 12°C |
