Current Weather Osa-ri
Current weather for the city of Osa-ri. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
24°C
feels like 26°C
| wind | 1 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 35 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 19. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 8°C |
| Average: | 18°C |
