Current Weather Osa-ri
Current weather for the city of Osa-ri. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
7°C
feels like 7°C
| wind | 1 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 75 % |
| cloud cover | 97 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 15°C |
