- Weather
- Greece
- North Aegean
- Órmos Foúrnon
Current Weather Órmos Foúrnon
Current weather for the city of Órmos Foúrnon. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
16°C
feels like 16°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 3 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 52 % |
| cloud cover | 20 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 3.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | 9°C |
| Average: | 15°C |
