- Weather
- France
- Bourgogne-Franche-Comté
- Orchamps-Vennes
Current Weather Orchamps-Vennes
Current weather for the city of Orchamps-Vennes. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 16. 5. (00:00)
4°C
feels like 3°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1001 hPa |
| humidity | 95 % |
| cloud cover | 89 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 15. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 11°C |
