- Weather
- France
- Bourgogne-Franche-Comté
- Orchamps-Vennes
Current Weather Orchamps-Vennes
Current weather for the city of Orchamps-Vennes. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
10°C
feels like 9°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 81 % |
| cloud cover | 64 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -3°C |
| Average: | 9°C |
