- Weather
- United States of America
- Florida
- Orangetree
Current Weather Orangetree
Current weather for the city of Orangetree. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
29°C
feels like 31°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 18 mph |
| pressure | 1022 hPa |
| humidity | 43 % |
| cloud cover | 62 % |
| dew point | 15°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 10°C |
| Average: | 23°C |
