Current Weather Ōno-hara
Current weather for the city of Ōno-hara. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
16°C
feels like 15°C
| wind | 13 mph |
|---|---|
| wind gusts | 25 mph |
| pressure | 1006 hPa |
| humidity | 77 % |
| cloud cover | 65 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 18°C |
