Current Weather Ōno-hara
Current weather for the city of Ōno-hara. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 12°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 90 % |
| cloud cover | 79 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 8°C |
| Average: | 17°C |
