- Weather
- France
- Nouvelle-Aquitaine
- Onesse-Laharie
Current Weather Onesse-Laharie
Current weather for the city of Onesse-Laharie. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid from 1. 5. (00:00) to 2. 5. (00:00)
15°C
feels like 15°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 93 % |
| cloud cover | 52 % |
| dew point | 14°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 15°C |
