- Weather
- United Kingdom
- England
- Oldbury-on-Severn
Current Weather Oldbury-on-Severn
Current weather for the city of Oldbury-on-Severn. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 19°C
| wind | 12 mph |
|---|---|
| wind gusts | 19 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 67 % |
| cloud cover | 63 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 15°C |
