- Weather
- United States of America
- Louisiana
- Old Jefferson
Current Weather Old Jefferson
Current weather for the city of Old Jefferson. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
27°C
feels like 29°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 25 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 74 % |
| cloud cover | 85 % |
| dew point | 22°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 18°C |
