Current Weather Okoli
Current weather for the city of Okoli. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Thunderstorms
Valid from 27. 5. (15:00) to 28. 5. (00:00)
29°C
feels like 31°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1026 hPa |
| humidity | 43 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 14°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 19°C |
