- Weather
- Germany
- Baden-Württemberg
- Oberndorf
Current Weather Oberndorf
Current weather for the city of Oberndorf. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Frost
Valid from 1. 5. (02:00) to 1. 5. (07:00)
Wind gusts
Valid to 30. 4. (18:00)
15°C
feels like 12°C
| wind | 15 mph |
|---|---|
| wind gusts | 22 mph |
| pressure | 1022 hPa |
| humidity | 24 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 11°C |
