Current Weather Oberhoffen-sur-Moder
Current weather for the city of Oberhoffen-sur-Moder. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 20°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 63 % |
| cloud cover | 71 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 13°C |
