- Weather
- United Kingdom
- England
- Oakington
Current Weather Oakington
Current weather for the city of Oakington. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
5°C
feels like 3°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1024 hPa |
| humidity | 63 % |
| cloud cover | 2 % |
| dew point | -2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -4°C |
| Average: | 8°C |
