- Weather
- Australia
- New South Wales
- Oak Flats
Current Weather Oak Flats
Current weather for the city of Oak Flats. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 13°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1023 hPa |
| humidity | 82 % |
| cloud cover | 2 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 10°C |
| Average: | 17°C |
