Current Weather Ō Tsutsumi
Current weather for the city of Ō Tsutsumi. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 13°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 73 % |
| cloud cover | 1 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 16. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 13°C |
