Current Weather Ō Dake
Current weather for the city of Ō Dake. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
22°C
feels like 22°C
| wind | 29 mph |
|---|---|
| wind gusts | 37 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 91 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 21°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 13°C |
| Average: | 18°C |
