- Weather
- France
- Centre-Val de Loire
- Nuret-le-Ferron
Current Weather Nuret-le-Ferron
Current weather for the city of Nuret-le-Ferron. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
22°C
feels like 22°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 39 % |
| cloud cover | 48 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 12°C |
