- Weather
- Iran
- Sistan and Baluchestan
- Nūk-e Jow
Current Weather Nūk-e Jow
Current weather for the city of Nūk-e Jow. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
21°C
feels like 21°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1006 hPa |
| humidity | 22 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 19. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 12°C |
| Average: | 26°C |
