- Weather
- France
- Bourgogne-Franche-Comté
- Nuits-Saint-Georges
Current Weather Nuits-Saint-Georges
Current weather for the city of Nuits-Saint-Georges. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
7°C
feels like 6°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 68 % |
| cloud cover | 9 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 25. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 13°C |
