- Weather
- France
- Nouvelle-Aquitaine
- Nouaillé-Maupertuis
Current Weather Nouaillé-Maupertuis
Current weather for the city of Nouaillé-Maupertuis. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
21°C
feels like 20°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 1022 hPa |
| humidity | 46 % |
| cloud cover | 7 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 9°C |
