- Weather
- Kingdom of Belgium
- Flanders
- Nossegem
Current Weather Nossegem
Current weather for the city of Nossegem. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 17°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1024 hPa |
| humidity | 35 % |
| cloud cover | 38 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 11°C |
