- Weather
- United States of America
- Rhode Island
- North Scituate
Current Weather North Scituate
Current weather for the city of North Scituate. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
3°C
feels like 1°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1032 hPa |
| humidity | 91 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 7°C |
