- Weather
- United States of America
- New York
- North Collins
Current Weather North Collins
Current weather for the city of North Collins. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 17°C
| wind | 16 mph |
|---|---|
| wind gusts | 36 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 72 % |
| cloud cover | 81 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -6°C |
| Average: | 6°C |
