- Weather
- France
- Hauts-de-France
- Norrent-Fontes
Current Weather Norrent-Fontes
Current weather for the city of Norrent-Fontes. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 3. 5. (00:00)
17°C
feels like 18°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 82 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 11°C |
