- Weather
- Kingdom of Sweden
- Västernorrland County
- Norra Ulvön
Current Weather Norra Ulvön
Current weather for the city of Norra Ulvön. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 8°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 82 % |
| cloud cover | 56 % |
| dew point | 1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 12°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 4°C |
