- Weather
- Republic of Korea
- Chungcheongnam-do
- Nŏmŏn-mal
Current Weather Nŏmŏn-mal
Current weather for the city of Nŏmŏn-mal. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
10°C
feels like 5°C
| wind | 23 mph |
|---|---|
| wind gusts | 37 mph |
| pressure | 1006 hPa |
| humidity | 76 % |
| cloud cover | 44 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 15°C |
