Current Weather Njõlljäu´rr
Current weather for the city of Njõlljäu´rr. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Wind
Valid from 2. 5. (13:00) to 2. 5. (23:00)
2°C
feels like -3°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 94 % |
| cloud cover | 98 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 12°C |
| MIN: | -14°C |
| Average: | 0°C |
