- Weather
- Republic of Belarus
- Mogilev
- Николаевка-2
Current Weather Николаевка-2
Current weather for the city of Николаевка-2. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
6°C
feels like 6°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 3 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 95 % |
| cloud cover | 47 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 16°C |
