Current Weather Nihonbashi-nakasu
Current weather for the city of Nihonbashi-nakasu. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 16°C
| wind | 20 mph |
|---|---|
| wind gusts | 31 mph |
| pressure | 1003 hPa |
| humidity | 88 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 16°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 11°C |
