- Weather
- India
- State of Uttar Pradesh
- Nighāsan
Current Weather Nighāsan
Current weather for the city of Nighāsan. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
41°C
feels like 47°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1000 hPa |
| humidity | 7 % |
| cloud cover | 7 % |
| dew point | 0°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 22. 5.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 19°C |
| Average: | 32°C |
