- Weather
- Australia
- Australian Capital Territory
- Ngunnawal
Current Weather Ngunnawal
Current weather for the city of Ngunnawal. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 20°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 39 % |
| cloud cover | 36 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 5. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 14°C |
