- Weather
- Socialist Republic of Vietnam
- Hà Giang
- Ngọc Chi
Current Weather Ngọc Chi
Current weather for the city of Ngọc Chi. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
22°C
feels like 23°C
| wind | 0 mph |
|---|---|
| wind gusts | 3 mph |
| pressure | 1006 hPa |
| humidity | 92 % |
| cloud cover | 34 % |
| dew point | 21°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 3.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 15°C |
| Average: | 23°C |
