- Weather
- United States of America
- Indiana
- New Richmond
Current Weather New Richmond
Current weather for the city of New Richmond. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 17°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 21 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 63 % |
| cloud cover | 97 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 21°C |
