- Weather
- France
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Neuville-sur-Saône
Current Weather Neuville-sur-Saône
Current weather for the city of Neuville-sur-Saône. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 9°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1022 hPa |
| humidity | 84 % |
| cloud cover | 73 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 10°C |
