- Weather
- France
- Nouvelle-Aquitaine
- Neuville-de-Poitou
Current Weather Neuville-de-Poitou
Current weather for the city of Neuville-de-Poitou. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
10°C
feels like 9°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1030 hPa |
| humidity | 82 % |
| cloud cover | 97 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 10°C |
