- Weather
- Germany
- North Rhine-Westphalia
- Neustadt/Süd
Current Weather Neustadt/Süd
Current weather for the city of Neustadt/Süd. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 9°C
| wind | 14 mph |
|---|---|
| wind gusts | 25 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 83 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 8°C |
