- Weather
- Germany
- North Rhine-Westphalia
- Neustadt/Süd
Current Weather Neustadt/Süd
Current weather for the city of Neustadt/Süd. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
4°C
feels like 5°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 3 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 89 % |
| cloud cover | 96 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 9°C |
