- Weather
- Germany
- Free State of Thuringia
- Neunheilingen
Current Weather Neunheilingen
Current weather for the city of Neunheilingen. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
24°C
feels like 24°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 36 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 11°C |
