- Weather
- Germany
- Rhineland-Palatinate
- Neumagen-Dhron
Current Weather Neumagen-Dhron
Current weather for the city of Neumagen-Dhron. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 18°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 31 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 13°C |
